Dėl užsakymų, vykdomų birželį

Pilni medelyno laukai augalų, laukiančių, kada pakankamai užaugs ir galės keliauti pas jus!

Greičiausieji jau nuo birželio pirmų dienų galės būti siunčiami, bet dauguma dar per maži – bus siunčiami birželio antroje pusėje. Žinoma, prieš siunčiant augalus susisieksime, kad netyčia nepataikytume atostogų metu!

Suprantame, kad labai knieti kuo greičiau gauti augalus. Mums taip pat norisi juos kuo greičiau išsiųsti – kad būtų ir laukai tuštesni, ir laukiančių užsakymų skaičius šviestų mažesnis 🙂 Beeet, nors šią savaitę jausmas lyg jau būtų vidurvasaris, nepamirškim, kad šalnos pasibaigė vos prieš geras porą savaičių! Reikia duoti laiko augalams sustiprėti, prisiauginti šaknų, kad pas jus atkeliautų jau tvirti ir gražūs.

Tai dar prašome kantrybės, su visais susisieksime, kai tik užsakyti augalai bus pakankamo dydžio!

Atsiskaitymo tvarka

Atsinaujinome! Nuo šiol užsakant augalus galima atsiskaityti šiais būdais:

  • e. bankininkystėje
  • bankiniu pavedimu
  • grynaisiais pinigais (tik atsiimant užsakymus medelyne)

Pristatymo kainą e-parduotuvė skaičiuoja automatiškai pagal augalų dydį ir svorį. Užsakymus saugiai supakuojame ir siunčiame per kurjerius, paštomatus (iki 8-10 nedidelių augalų, e-parduotuvė įvertins, ar užsakymas telpa į paštomatą, ar ne). Pristatome Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje!

Žinoma, visada laukiame jūsų medelyne – atsiėmimas vietoje nemokamas.

Dabar pats laikas planuoti gėlynus ir svajoti apie vasarą, taigi galite naudotis proga rezervuoti augalus, o atėjus pavasariui juos pristatysime!

Naujienos 2024 sezonui:

  • Nuo šiol apsiperkant e-parduotuvėje ir gyvai medelyne galios nuolaidos:

Perkant >5 vnt. vienodų augalų – 10% nuolaida;

Perkant >50 vnt. vienodų augalų – 20% nuolaida;

Perkant >200 vnt. vienodų augalų – 25% nuolaida.

Nuolaidos taikomos tik vienodiems augalams – pvz., jei pirksite 10 skirtingų veislių alūnių, nuolaida taikoma nebus, jei pirksite 10 vienos veislės alūnių ir 2 ežiuoles – alūnėms taikysime 10% nuolaidą!

  • Iki pavasario sezono pradžios atsinaujinsime asortimentą. Turėsime daug naujienų, kurios prekyboje atsiras nuo gegužės pabaigos-birželio mėnesio!
  • Bus atnaujinta ir pati el.parduotuvė – užsakymus bus galima apmokėti iškart per el. bankininkystę!

O kol kas leidžiame augalams ramiai ilsėtis po sniegu – užsakymus vykdyti pradėsime kovo gale (jei orai leis) – balandį. Įrankiai nesiilsi – juos siunčiame visada. Juk jau tuoj genėjimo sezonas!

Nauji įrankiai jau pakeliui.

Jau daug kas spėjote įvertinti japoniškų sodo įrankų kokybę ir aštrumą. Geros žinios – nauja įrankių siunta jau pakeliui! Planuojame gauti antroje lapkričio pusėje. Vėl turėsime sekatorių N-203, sodo žirklių N-205.

Bus ir naujienų: šiek tiek mažesnis sekatorius N-202

Sekatorius Nishigaki N-202

Sodo/augalų formavimo žirklės N-207 

Sodo žirklės Nishigaki N-207

Genėjimo pjūklas Sayanoko Orchard N-745 ir atsarginė geležtė jam

Genėjimo pjūklas Nishigaki Sayanoko Orchard N-745

Atsarginė geležtė genėjimo pjūklui Nishigaki Sayanoko Orchard N-745

 

Skelbiame kasmetinę rudens mugę!

🍂 Rugsėjo 23-24 dienomis gėlėms ir varpiniams augalams 30% nuolaida, visiems kitiems augalams – 10% nuolaida! 🍂
Taip pat bus galima išbandyti ir įsigyti sodo įrankius Nishigaki.
Jei norėtumėte pas mus prekiauti – susisiekime! Vietos turime daug ☺️
Nuolaidos galios tik apsiperkant medelyne, taigi lauksime svečiuose!
Darbo laikas: 23-24 d. 9-17val.

Jau dirbame!

Atsidarėme naujam sodinimo sezonui! Dar tvarkomės, gražinamės, bet jau galite mus aplankyti ir apsipirkti gyvai.

Spygliuočiai, lapuočiai krūmai, vaismedžiai jau pasiruošę keliauti pas jus. Turime daug veislių šluotelinių hortenzijų, koloninių tujų ‘Smaragd’ ir ‘Columna’ gyvatvorėms, šilauogių, įvairių vaismedžių ir dekoratyvinių augalų. Anksti atželiančios daugiametės gėlės ir varpiniai augalai taip pat jau prekyboje: alūnės, viksvos, monardos, šilokai ir daug kitų.

Visgi dauguma daugiamečių gėlių ir varpinių augalų dar neprabudę, todėl internetinių užsakymų kol kas dar nesiunčiame – norime būti užtikrinti, kad gausite tikrai sėkmingai peržiemojusius, sveikus ir stiprius sodinukus.

Vaismedžių genėjimo sezonui rekomenduojame japoniškus genėjimo įrankius Nishigaki: https://silingumedelynas.lt/product-category/augalu-prieziurai/sodo-irankiai/

Taip pat pas mus rasite ir durpių substratų įvairių augalų auginimui.

Dirbame I-V 9-18 val., VI 9-16 val., VII 9-15 val.

Kontaktai: +37061164151 (Marius); +37066239587 (Ieva)

Ruošiamės pavasariui!

Sveiki! Smagu iškart po švenčių matyti augantį susidomėjimą augalais. Laisvesnio žiemos laiko nešvaistote ir planuojate sodo darbus ir naujus gėlynus!
Prekybos augalais sezoną pradėsime kaip visada – ne anksčiau kovo pabaigos (jei bus įšalo, gali būti ir vėliau). Anksčiausiai prekyba prasideda atspariais spygliuočiais, lapuočiais, vaismedžiais – tais augalais, kurie nebijo šalčio ir galime būti užtikrinti, kad jie peržiemojo sėkmingai.
Daugiametėmis gėlėmis ir žoliniais augalais prekiauti pradedame tik jiems pradėjus augti! Norime būti užtikrinti, kad pas jus atkeliaus sveiki ir gyvybingi augalai. Todėl šiek tiek kantrybės – kai kurie augalai pradeda atželti balandžio pradžioje, o kiti tik gegužę. Jei jūsų užsakyme bus įvairių augalų – tarsimės, ar norite gauti visus iš karto vėliau, ar per kelis kartus vos prasidėjus jų prekybai.
Kadangi esame labai priklausomi nuo oro sąlygų, o žiemos dar liko gera pusė, negalime garantuoti, kad visi augalai, kurie šiuo metu pažymėti kaip esantys prekyboje, pavasarį ten ir liks. Nors ir auginame atsparius ir kantrius augalus, būna visko, kartais ne visi peržiemoja.

Beje, vasario mėnesį dar papildysime augalų katalogą naujomis prekėmis! Jas bus galima užsakyti išankstiniu užsakymu gegužės galui – birželio pradžiai.

O dabar galite ruoštis pavasario sezonui su sodo įrankiais Nishigaki – jais prekiaujame ir žiemos sezonu. Taip pat ir dovanų kuponais – juos galime padaryti bet kokios vertės, atsiunčiame į el, paštą.

Toliau žiemojame, ilsimės ir ruošiamės ateinančiam sezonui!