Skelbiame rudens mugę!

Rugsėjo 24-25 dienomis gėlėms ir varpiniams augalams 30% nuolaida, visiems kitiems augalams – 10% nuolaida! Nuolaidos galios tik apsiperkant medelyne, taigi lauksime svečiuose!
Taip pat bus galima:
☘️ Išbandyti ir įsigyti sodo įrankius Nishigaki.
☘️ Įsigyti kruopščiai atrinktus sendaikčius iš Gabijos @laumiu_sodelis
☘️ Išsirinkti mūsų mamos siuvinėtų drabužių ar staltiesių @pievu_dygsniai
Darbo laikas: 24-25 d. 9-17val.

Daugiamečių gėlių užsakymai

Sveiki! Ar nesušalote per šią keistą gegužę?

Labai jau šaltas pavasaris. Ir jis, deja, mums visai nepadeda. Daugiametes gėles ir varpinius augalus, kuriais planavome pradėti prekiauti gegužės gale, tenka sau pasilaikyti šiek tiek ilgiau. Prekybą pradėsime birželio pradžioje. Laukiame, kol jauni augalai paaugs ir smarkiau įsišaknys, kad pas jus atkeliavę jau būtų tvirti ir toliau sėkmingai augtų ir nelepinami.

Atsiprašome, kad tenka ilgiau palaukti!

Išankstiniai užsakymai

Po truputį ruošiamės artėjančiam sezonui!

Atnaujinome parduotuvę ir pildome naujais augalais.

Jei atsidarę augalo puslapį matote užrašą „Išankstinis užsakymas“, šio augalo daigus gausime pavasarį, užauginsime ir tada pradėsime jais prekiauti. Tai bus gegužės gale-birželį.

Jei užrašo „Išankstinis užsakymas“ nėra, reiškia, kad žiūrimas augalas yra pas mus – šiuo metu žiemoja medelyne. Prekybą pradėsime pagal orus ir pagal pačius augalus – kol nesame tikri augalo gyvybingumu po žiemos, tol į prekybą jo nededame. Gali tekti šiek tiek ilgiau palaukti ežiuolių, sorų, miskantų ir pan.

Užsakymus pateikti galite ir dabar. Iš anksto apmokėti nereikės! Augalus rezervuosime, o užsakymą pristatysime pradėję prekybą.

 

Nauja augalų pristatymo tvarka!

Nuo šiol pateikiant užsakymą per mūsų svetainę bus galima iškart pasirinkti pristatymo būdą ir kainą:

  • Pristatymas į namus – 5 € nepriklausomai nuo užsakymo dydžio. Ar įdėsime kurjeriui, ar atvešime patys, priklausys nuo augalų dydžio, kiekio ir miesto.
  • Atsiėmimas sutartoje vietoje – 2 €. Pavyzdžiui, atvežame į Vilnių kalną užsakymų, paskiriame daugumai patogią vietą atsiėmimui ir laukiame jūsų ten.
  • Atsiėmimas medelyne – visada nemokamas! Surinksime jūsų užsakymą ir lausime atvykstant.