Jau dirbame!

Atsidarėme naujam sodinimo sezonui! Dar tvarkomės, gražinamės, bet jau galite mus aplankyti ir apsipirkti gyvai.

Spygliuočiai, lapuočiai krūmai, vaismedžiai jau pasiruošę keliauti pas jus. Turime daug veislių šluotelinių hortenzijų, koloninių tujų ‘Smaragd’ ir ‘Columna’ gyvatvorėms, šilauogių, įvairių vaismedžių ir dekoratyvinių augalų. Anksti atželiančios daugiametės gėlės ir varpiniai augalai taip pat jau prekyboje: alūnės, viksvos, monardos, šilokai ir daug kitų.

Visgi dauguma daugiamečių gėlių ir varpinių augalų dar neprabudę, todėl internetinių užsakymų kol kas dar nesiunčiame – norime būti užtikrinti, kad gausite tikrai sėkmingai peržiemojusius, sveikus ir stiprius sodinukus.

Vaismedžių genėjimo sezonui rekomenduojame japoniškus genėjimo įrankius Nishigaki: https://silingumedelynas.lt/product-category/augalu-prieziurai/sodo-irankiai/

Taip pat pas mus rasite ir durpių substratų įvairių augalų auginimui.

Dirbame I-V 9-18 val., VI 9-16 val., VII 9-15 val.

Kontaktai: +37061164151 (Marius); +37066239587 (Ieva)

Ruošiamės pavasariui!

Sveiki! Smagu iškart po švenčių matyti augantį susidomėjimą augalais. Laisvesnio žiemos laiko nešvaistote ir planuojate sodo darbus ir naujus gėlynus!
Prekybos augalais sezoną pradėsime kaip visada – ne anksčiau kovo pabaigos (jei bus įšalo, gali būti ir vėliau). Anksčiausiai prekyba prasideda atspariais spygliuočiais, lapuočiais, vaismedžiais – tais augalais, kurie nebijo šalčio ir galime būti užtikrinti, kad jie peržiemojo sėkmingai.
Daugiametėmis gėlėmis ir žoliniais augalais prekiauti pradedame tik jiems pradėjus augti! Norime būti užtikrinti, kad pas jus atkeliaus sveiki ir gyvybingi augalai. Todėl šiek tiek kantrybės – kai kurie augalai pradeda atželti balandžio pradžioje, o kiti tik gegužę. Jei jūsų užsakyme bus įvairių augalų – tarsimės, ar norite gauti visus iš karto vėliau, ar per kelis kartus vos prasidėjus jų prekybai.
Kadangi esame labai priklausomi nuo oro sąlygų, o žiemos dar liko gera pusė, negalime garantuoti, kad visi augalai, kurie šiuo metu pažymėti kaip esantys prekyboje, pavasarį ten ir liks. Nors ir auginame atsparius ir kantrius augalus, būna visko, kartais ne visi peržiemoja.

Beje, vasario mėnesį dar papildysime augalų katalogą naujomis prekėmis! Jas bus galima užsakyti išankstiniu užsakymu gegužės galui – birželio pradžiai.

O dabar galite ruoštis pavasario sezonui su sodo įrankiais Nishigaki – jais prekiaujame ir žiemos sezonu. Taip pat ir dovanų kuponais – juos galime padaryti bet kokios vertės, atsiunčiame į el, paštą.

Toliau žiemojame, ilsimės ir ruošiamės ateinančiam sezonui!

Skelbiame rudens mugę!

Rugsėjo 24-25 dienomis gėlėms ir varpiniams augalams 30% nuolaida, visiems kitiems augalams – 10% nuolaida! Nuolaidos galios tik apsiperkant medelyne, taigi lauksime svečiuose!
Taip pat bus galima:
☘️ Išbandyti ir įsigyti sodo įrankius Nishigaki.
☘️ Įsigyti kruopščiai atrinktus sendaikčius iš Gabijos @laumiu_sodelis
☘️ Išsirinkti mūsų mamos siuvinėtų drabužių ar staltiesių @pievu_dygsniai
Darbo laikas: 24-25 d. 9-17val.

Daugiamečių gėlių užsakymai

Sveiki! Ar nesušalote per šią keistą gegužę?

Labai jau šaltas pavasaris. Ir jis, deja, mums visai nepadeda. Daugiametes gėles ir varpinius augalus, kuriais planavome pradėti prekiauti gegužės gale, tenka sau pasilaikyti šiek tiek ilgiau. Prekybą pradėsime birželio pradžioje. Laukiame, kol jauni augalai paaugs ir smarkiau įsišaknys, kad pas jus atkeliavę jau būtų tvirti ir toliau sėkmingai augtų ir nelepinami.

Atsiprašome, kad tenka ilgiau palaukti!

Išankstiniai užsakymai

Po truputį ruošiamės artėjančiam sezonui!

Atnaujinome parduotuvę ir pildome naujais augalais.

Jei atsidarę augalo puslapį matote užrašą „Išankstinis užsakymas“, šio augalo daigus gausime pavasarį, užauginsime ir tada pradėsime jais prekiauti. Tai bus gegužės gale-birželį.

Jei užrašo „Išankstinis užsakymas“ nėra, reiškia, kad žiūrimas augalas yra pas mus – šiuo metu žiemoja medelyne. Prekybą pradėsime pagal orus ir pagal pačius augalus – kol nesame tikri augalo gyvybingumu po žiemos, tol į prekybą jo nededame. Gali tekti šiek tiek ilgiau palaukti ežiuolių, sorų, miskantų ir pan.

Užsakymus pateikti galite ir dabar. Iš anksto apmokėti nereikės! Augalus rezervuosime, o užsakymą pristatysime pradėję prekybą.