Daugiamečių gėlių užsakymai

Sveiki! Ar nesušalote per šią keistą gegužę?

Labai jau šaltas pavasaris. Ir jis, deja, mums visai nepadeda. Daugiametes gėles ir varpinius augalus, kuriais planavome pradėti prekiauti gegužės gale, tenka sau pasilaikyti šiek tiek ilgiau. Prekybą pradėsime birželio pradžioje. Laukiame, kol jauni augalai paaugs ir smarkiau įsišaknys, kad pas jus atkeliavę jau būtų tvirti ir toliau sėkmingai augtų ir nelepinami.

Atsiprašome, kad tenka ilgiau palaukti!

Išankstiniai užsakymai

Po truputį ruošiamės artėjančiam sezonui!

Atnaujinome parduotuvę ir pildome naujais augalais.

Jei atsidarę augalo puslapį matote užrašą „Išankstinis užsakymas“, šio augalo daigus gausime pavasarį, užauginsime ir tada pradėsime jais prekiauti. Tai bus gegužės gale-birželį.

Jei užrašo „Išankstinis užsakymas“ nėra, reiškia, kad žiūrimas augalas yra pas mus – šiuo metu žiemoja medelyne. Prekybą pradėsime pagal orus ir pagal pačius augalus – kol nesame tikri augalo gyvybingumu po žiemos, tol į prekybą jo nededame. Gali tekti šiek tiek ilgiau palaukti ežiuolių, sorų, miskantų ir pan.

Užsakymus pateikti galite ir dabar. Iš anksto apmokėti nereikės! Augalus rezervuosime, o užsakymą pristatysime pradėję prekybą.

 

Nauja augalų pristatymo tvarka!

Nuo šiol pateikiant užsakymą per mūsų svetainę bus galima iškart pasirinkti pristatymo būdą ir kainą:

  • Pristatymas į namus – 5 € nepriklausomai nuo užsakymo dydžio. Ar įdėsime kurjeriui, ar atvešime patys, priklausys nuo augalų dydžio, kiekio ir miesto.
  • Atsiėmimas sutartoje vietoje – 2 €. Pavyzdžiui, atvežame į Vilnių kalną užsakymų, paskiriame daugumai patogią vietą atsiėmimui ir laukiame jūsų ten.
  • Atsiėmimas medelyne – visada nemokamas! Surinksime jūsų užsakymą ir lausime atvykstant.

 

Dėl užsakymų internetu

Labai džiaugiamės, kad tiek daug jūsų domisi mūsų augalais! Atsiprašome, jei nepavyksta greitai jums atsakyti. Visus gautus užsakymus matome, augalus rezervuojame, net jei ir jums neatsakome iš karto.

Augalų nepristatinėjame, kol nesame įsitikinę jų gyvybingumu. Todėl dar atidedame varpinių augalų, mėlesų ir kai kurių kitų daugiamečių gėlių, vėlai lapojančių krūmų prekybą.

Daugiametėmis gėlėmis ir varpiniais augalais, kurie turi prierašą „Išankstinis užsakymas“, pradėsime prekiauti gegužės pabaigoje – birželio pradžioje. Tada ir susisieksime dėl pristatymo.

Gražaus pavasario!

Kada atsidarome?

Šiemet sniegas medelyne neskuba nutirpti! Vazonai dar prišalę ir įšalę, nėra kur skubėti su darbais.

Jei leis orai, pradėsime darbus kovo 29 dieną. Susitikime tada!

Primenu, kad čia galite pateikti išankstinius užsakymus. Dėl žiemą gautų užsakymų taip pat susisieksime, kai atsidarysime.

Gražios pavasario pradžios!

Prekybos tvarka karantino metu

Kaip dirbame:

Jau vykdome prekybą medelyne! Kaip ir bet kokioje viešoje vietoje, privalu būti su veido kaukėmis. Jei vienu metu atvykę daug klientų, prašome laikytis atstumo vieniems nuo kitų. Medelynas didelis, saugiai tilpsim visi 🙂

Atsiskaitymus priimame grynaisiais, pavedimu arba kortele (dėl atsiskaitymo kortele susitarkime iš anksto – kortelių skaitytuvas mobilus, kartais būna išvykęs su užsakymais).

Ir toliau priimame užsakymus telefonu 8 622 39587, el. paštu info@silingumedelynas.lt, per šios svetainės el. parduotuvę ar Facebook paskyrą.

Užsakymus atsiimti galima medelyne – susitariame dėl laiko, suruošiame užsakymą, privažiuojate ir susikraunate/atidarote bagažinę.

Galime susitarti dėl pristatymo į namus. Į Kauną važiuojame dažnai, į kitus miestus pagal užsakymų kiekį.

Likite sveiki ir saugūs!