Pristatymas ir atsiskaitymas

Užsakymų priėmimas ir atsiskaitymas

Krepšelio puslapyje pasirinkite tinkamiausią pristatymo būdą, jei turite – įveskite nuolaidos kodą. Spauskite “Tęsti atsiskaitymą”, pateksite į užsakymo puslapį. Jame prašome užpildyti (ir įsitikinti, ar duomenys teisingi!) kontaktinę informaciją.

Pasirinkite apmokėjimo būdą:

“Bankinis pavedimas” – patys atliksite pinigų pervedimą savo banke, kada jums patogu. Spauskite mygtuką “Apmokėti”, į nurodytą el. paštą gausite užsakymo informaciją ir rekvizitus apmokėjimui.

“E. bankininkystė” – pasirinkite savo banką, spauskite mygtuką “Apmokėti” ir būsite nukreipti į apmokėjimo elektroninėje bankininkystėje puslapį. Mokėjimai atliekami el.bankininkystėje per paslaugų teikėją Montonio Finance – saugiai ir patogiai.

“Apmokėjimas grynaisiais” – taip atsiskaityti galima tik pasirinkus užsakymo atsiėmimą medelyne. Spauskite mygtuką “Apmokėti” – taip patvirtinsite užsakymą, o mes jūsų lauksime atvykstant į medelyną.

Kurjeriais siunčiame tik iš anksto apmokėtus užsakymus!

Pateikus užsakymą gausite patvirtinimą į nurodytą el. paštą (jei negaunate, patikrinkite Spam).

Užsakymų pristatymas

Pateikiant užsakymą galima rinktis pristatymo būdą:

  • Atsiėmimas medelyne – nemokamai galite atsiimti užsakytus augalus medelyne, Draugystės g. 56, Lekėčių k., Šakių r.
  • Pristatymas į paštomatą – nedidelius užsakymus siunčiame Venipak/LP Express paštomatais.
    Jei užsakymas telpa į paštomatą – krepšelio puslapyje bus pasirinkimas “Pristatymas į paštomatą”. Jei tokio pristatymo būdo nėra, reiškia augalų per daug arba jie per dideli. Orientacinis augalų kiekis – 8 augalai 2 l vazonuose, augalai iki 45 cm aukščio.
  • Pristatymas į namus – užsakymus siunčiame per Venipak kurjerius į namus arba patys atvežame visoje Lietuvoje (Kuršių Nerijai taikomas papildomas 40 eur mokestis). Pristatymo į namus kaina priklauso nuo augalų dydžio ir kiekio – atsiskaitymo lange kaina bus apskaičiuojama automatiškai. Orientacinė kaina siuntimui per Venipak Lietuvoje: siuntinys <10 kg – 5,5-6 eur; siuntinys 10-50 kg – 8-12 eur; siuntinys 50-100 kg – 16-22 eur, siuntinys >100kg ant paletės – 38 eur. Siunčiame ir į Latviją bei Estiją, siuntimo kainos apskaičiuojamos automatiškai.

Kadangi augalai gyvi ir jų kokybė greitai kinta, prieš išsiųsdami užsakymą patikriname, ar visi augalai sveiki ir tinkamos kokybės. Jei ne – susisieksime ir kartu spręsime, ar pakeisti kitais augalais, ar išbraukti iš užsakymo ir už juos grąžinti pinigus.

Užsakymą išsiunčiame per 2-5 d.d. (nesiunčiame penktadieniais ir savaitgalį), kurjeriai įprastai pristato per 1 d.d.

Augalus pristatinėjame sezono metu – balandį-lapkritį. Žiemą augalai ilsisi. Įrankius siunčiame visus metus.

Pristatymo terminai gali prailgėti:

  • Dėl didelio užsakymo kiekio sezono įkarštyje (preliminarūs terminai bus nurodyti).
  • Dėl labai lietingo oro – vengiame siųsti labai šlapius augalus dėl iššutimo tikimybės transportuojant.
  • Vidurvasarį – per didžiausius karščius augalų nesiunčiame, nevežame ir nerekomenduojame sodinti.

 

Išankstiniai užsakymai

Augalus su prierašu „pristatymas nuo 2024.06” pristatinėsime nuo birželio mėnesio antros pusės. Jei krepšelyje yra ir jie, ir augalai, kuriuos pristatyti galime pavasarį – pristatysime užsakymą per du kartus. Taip pat dvigubėja ir pristatymo kaina.

 

Užsakymų atšaukimas

Jei apsigalvojote, netenkina pristatymo sąlygos ar yra kita priežastis, iki užsakymo išsiuntimo galite atšaukti savo užsakymą el. paštu info@silingumedelynas.lt, telefonu +370 662 39587.

 

Prekių grąžinimas

Augalai yra negrąžinami. Pirkėjas pristatymo metu turi teisę nepriimti blogos kokybės augalų. Jei siuntimo metu augalai buvo stipriai sužaloti, yra netinkamos kokybės, per 24 valandas susisiekite el. paštu pateikdami augalų nuotraukas – ieškosime tinkamo sprendimo: ar grąžinti už juos pinigus, ar pristatyti naujus augalus (tokiu atveju pristatome savo sąskaita).

Siuntimui augalus pakuojame kiek galima saugiau, tačiau augalai yra gyvos prekės, todėl šiokie tokie pažeidimai ir išvaizdos bei kokybės pasikeitimas dėl sezoniškumo ir aplinkos sąlygų yra neišvengiami. Pavyzdžiui, pageltonavęs lapas, iš vazono išbirusios žemės, rudeniop parudavę lapai, nudžiūvęs ar nulūžęs žiedas ir panašūs pažeidimai nėra laikomi blogos kokybės ženklu.

 

Skundai ir ginčų sprendimo tvarka

Iškilus klausimams ar turint nusiskundimų, pirmiausia prašome kreiptis el. paštu info@silingumedelynas.lt, telefonu +370 662 39587.

Pirkėjas, manantis, kad buvo pažeistos jo teisės, turi ne vėliau kaip per tris mėnesius nuo pažeidimo dienos raštu kreiptis į Pardavėją ir išdėstyti savo reikalavimus. Pardavėjas privalo ne vėliau kaip per 14 dienų nemokamai išnagrinėti prašymą ir pateikti išsamų motyvuotą rašytinį atsakymą, pagrįstą dokumentais. Jei problemos išspręsti nepavyksta, Pirkėjas turi teisę kreiptis į vartojimo ginčus neteismine tvarka sprendžiantį subjektą (Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba, adresas Vilniaus g. 25, LT-01402 Vilnius, www.vvtat.lt) arba į teismą. Elektroninė ginčų sprendimo platforma: ec.europa.eu/odr/