Pristatymas ir atsiskaitymas

Užsakymų priėmimas

Užsakymo pateikimo metu mokėti nereikės. Pateikus užsakymą gausite patvirtinimą į nurodytą el. paštą (jei negaunate, patikrinkite Spam). Kadangi augalai gyvi ir jų kokybė greitai kinta, pirmiausia patikriname, ar visus užsakytus augalus turime, ar visi tinkamos kokybės. Tuomet per 5 d.d. susisiekiame su jumis dėl pageidaujamo apmokėjimo būdo ir pristatymo/atsiėmimo laiko bei vietos.

Išankstiniai užsakomi daromi žiemą-ankstyvą pavasarį ir pradedami įgyvendinti prekybai prasidėjus. Prekybos pradžia susisieta su klimato sąlygomis: spygliuočiais ir lapuočiais krūmais pradedame prekiauti vos sniegui nutirpus, daugiametėmis gėlėmis ir žolėmis – kai eina įsitikinti jų gyvybingumu (kai kurios gėlės pradeda augti jau kovo gale, jų prekyba prasideda anksčiau, pvz., miskantai pradeda augti tik gegužę – jų prekybos pradžia tik tada ir prasideda).

 

Užsakymų pristatymas

Pateikiant užsakymą galima rinktis kelis variantus:

Atsiėmimas medelyne – nemokamai galite atsiimti užsakytus augalus medelyne, Draugystės g. 56, Lekėčių k., Šakių r.

Atsiėmimas sutartoje vietoje – sutariame visiems patogią vietą atsiėmimui (pavyzdžiui, vežame savaitės užsakymus į Vilnių, sutariame vietą ir laiką, išdaliname užsakymus. Dažniausiai renkamės Ikea, Akropolio, Depo ir pan. aikšteles).

Pristatymas į namus – atvežame augalus į namus arba siunčiame per paštomatą (!!! į paštomatą telpa iki 8 vnt. neaukštų augalų !!!). Dažniausiai užsakymus vežame į Kauną, Vilnių, Šiaulius – į šiuos miestus pristatome greičiau (iki 10 d.d.) Pristatymas į kitus miestus gali užtrukti ilgiau – susisiekę dėl priimto užsakymo sutarsime, ar pristatymo terminas Jums tinkamas, ar norite pakeisti atsiėmimo būdą, ar atšaukti užsakymą.

Vidurvasarį pristatymo terminai gali išsitempti – per didžiausius karščius augalų nesiunčiame, nevežame ir nerekomenduojame sodinti.

 

Atsiskaitymas

Kai susisieksime dėl užsakymo, sutarsime ir Jums patogiausią būdą atsiskaityti:

Grynaisiais atsiimant užsakymą, bankiniu pavedimu, banko kortele.

 

Užsakymų atšaukimas

Jei apsigalvojote, nesulaukėte mūsų atsakymo, netenkina pristatymo sąlygos ar yra kita priežastis, galite atšaukti savo užsakymą el. paštu info@silingumedelynas.lt, telefonu +370 662 39587.

 

Prekių grąžinimas

Augalai yra negrąžinami. Pirkėjas visada turi teisę nepriimti blogos kokybės augalų. Jei pristatymo ar siuntimo metu augalai buvo sužaloti, susisiekite telefonu ar el. paštu – ieškosime tinkamo sprendimo: ar grąžinti už juos pinigus, ar pristatyti naujus augalus (tokiu atveju pristatome savo sąskaita).

 

Skundai ir ginčų sprendimo tvarka

Iškilus klausimams ar turint nusiskundimų, pirmiausia prašome kreiptis el. paštu info@silingumedelynas.lt, telefonu +370 662 39587.

Pirkėjas, manantis, kad buvo pažeistos jo teisės, turi ne vėliau kaip per tris mėnesius nuo pažeidimo dienos raštu kreiptis į Pardavėją ir išdėstyti savo reikalavimus. Pardavėjas privalo ne vėliau kaip per 14 dienų nemokamai išnagrinėti prašymą ir pateikti išsamų motyvuotą rašytinį atsakymą, pagrįstą dokumentais. Jei problemos išspręsti nepavyksta, Pirkėjas turi teisę kreiptis į vartojimo ginčus neteismine tvarka sprendžiantį subjektą (Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba, adresas Vilniaus g. 25, LT-01402 Vilnius, www.vvtat.lt) arba į teismą. Elektroninė ginčų sprendimo platforma: ec.europa.eu/odr/