Apie mus

Sveiki!
Mes – Šilingai, miškininkų šeima, įkūrusi medelyną. Dekoratyvinių augalų auginimo ir priežiūros patirtį kaupiame nuo 1978 metų. Nuo 2015 metų esame UAB „Šilingų medelynas”.
Patys ir dauginame, ir užauginame sodinukus. Kadangi sodinukai turi ištverti žiemas lauke vazonuose, atrenkame tik atsparias šalčiui rūšis ir veisles. Jei augalas žiemojo medelyne, galima garantuoti, kad, esant įprastoms klimato sąlygoms, jis žiemos ir jūsų sode. Sodyboje ir medelyno parke auga motininiai augalai, nuo kurių padauginame didžiąją dalį savo sodinukų, taip pat galima pamatyti, kaip atrodo suaugę augalai. Stengiamės, kad pirkėjai liktų patenkinti mūsų augalais ir vėl grįžtų apsipirkti pas mus, todėl auginame augalus taip, kad pasodinti jie klestėtų. Mūsų sodinukai nepertręšti, todėl greitai prisitaiko prie naujų sąlygų.

Auginame sodinukus gyvatvorėms, dekoratyvinius spygliuočius, lapuočius krūmus, daugiametes gėles, žolinius augalus. Turimus augalus galite apžiūrėti ir užsisakyti parduotuvėje.

Mus rasite prie Lekėčių, Šakių rajone (tik 30 km nuo Kauno), ramioje laukymėje miškų apsuptyje. Atvažiuokite išsirinkti naujo augalo savo sodui, pasėdėti prie tvenkinio, atsigerti šaltinio vandens ir paklausyti vietinio varlių choro.