Ruošiamės pavasariui!

Sveiki! Smagu iškart po švenčių matyti augantį susidomėjimą augalais. Laisvesnio žiemos laiko nešvaistote ir planuojate sodo darbus ir naujus gėlynus!
Prekybos augalais sezoną pradėsime kaip visada – ne anksčiau kovo pabaigos (jei bus įšalo, gali būti ir vėliau). Anksčiausiai prekyba prasideda atspariais spygliuočiais, lapuočiais, vaismedžiais – tais augalais, kurie nebijo šalčio ir galime būti užtikrinti, kad jie peržiemojo sėkmingai.
Daugiametėmis gėlėmis ir žoliniais augalais prekiauti pradedame tik jiems pradėjus augti! Norime būti užtikrinti, kad pas jus atkeliaus sveiki ir gyvybingi augalai. Todėl šiek tiek kantrybės – kai kurie augalai pradeda atželti balandžio pradžioje, o kiti tik gegužę. Jei jūsų užsakyme bus įvairių augalų – tarsimės, ar norite gauti visus iš karto vėliau, ar per kelis kartus vos prasidėjus jų prekybai.
Kadangi esame labai priklausomi nuo oro sąlygų, o žiemos dar liko gera pusė, negalime garantuoti, kad visi augalai, kurie šiuo metu pažymėti kaip esantys prekyboje, pavasarį ten ir liks. Nors ir auginame atsparius ir kantrius augalus, būna visko, kartais ne visi peržiemoja.

Beje, vasario mėnesį dar papildysime augalų katalogą naujomis prekėmis! Jas bus galima užsakyti išankstiniu užsakymu gegužės galui – birželio pradžiai.

O dabar galite ruoštis pavasario sezonui su sodo įrankiais Nishigaki – jais prekiaujame ir žiemos sezonu. Taip pat ir dovanų kuponais – juos galime padaryti bet kokios vertės, atsiunčiame į el, paštą.

Toliau žiemojame, ilsimės ir ruošiamės ateinančiam sezonui!

Parašykite komentarą